Porsche Panamera 4S Diesel

Porsche Panamera 4S Diesel
Prijs€ 107.750,-
Type4S Diesel
Bouwjaar2017
Km stand69.000 km
Motorvermogen421 pk (310 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid285 km/h
KentekenNB-946-F
BrandstofDiesel
Exterieur kleurVulkaan grijs
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 107.750,-
Type4S Diesel
Bouwjaar2017
Km stand69.000 km
KentekenNB-946-F
BrandstofDiesel
CarrosserieHatchback
Aantal deuren5
Exterieur kleurVulkaan grijs
Interieur kleurZwart
Gewicht2025 kg
APK04-01-2020
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud3956
Motorvermogen421 pk (310 kW)
Topsnelheid285 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Comfortstoelen
21 inch 911 Turbo Design wiel
Afdekking bekerhouder
BOSE® Surround Sound System
Buitenspiegels zwart hoogglans gespoten
Deurgrepen in hoogglans zwart
Exterieurpakket zwart hoogglans
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Multifunctioneel stuur met stuurwielverwarming
Opbergvakkenpakket
ParkAssistent voor en achter inclusief camera en Surround View
Sfeerverlichting
Stoelverwarming voorin en achterin
Stuurbekrachtiging Plus
Tank 90 liter
Wielnaafafdekking met gekleurd Porsche embleem

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.