Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid
Prijs€ 99.750,-
Type4 E-Hybrid
Bouwjaar2017
Km stand22.000 km
Motorvermogen0 pk (243 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid278 km/h
KentekenPH-677-H
BrandstofHybride
Exterieur kleurVulkaangrijs
Interieur kleurBi-color zwart-bordeauxrood
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 99.750,-
Type4 E-Hybrid
Bouwjaar2017
Km stand22.000 km
KentekenPH-677-H
BrandstofHybride
CarrosserieHatchback
Aantal deuren5
Exterieur kleurVulkaangrijs
Interieur kleurBi-color zwart-bordeauxrood
Gewicht2145 kg
APK30-06-2021
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen8
Motorinhoud2894
Motorvermogen0 pk (243 kW)
Topsnelheid278 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

…Comfortstoelen
19 inch Panamera Turbo wiel
Achterasbesturing inclusief stuurbekrachtiging Plus
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Afdekking bekerhouder
Automatische 4-zone airconditioning
Automatische dimmende buitenspiegels
BOSE® Surround Sound System
Digitale radio
Langere (7,5 mtr) hybride kabel
Led-matrix koplampen inclusief PDLS Plus
Netsnoer voor 5-pins 16 A/400 V industrieel stopcontact rood
Privacybeglazing
Remzadels zwart
Sfeerverlichting voor- en achterin
Sierlijsten rond zijruiten aluminium
Soft close deursysteem
Stoelverwarming voorin en achterin
Stuurbekrachtiging Plus

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Eindhoven

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.