Porsche Macan S

Porsche Macan S
Prijs€ 69.750,-
TypeS
Bouwjaar2016
Km stand50.500 km
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid254 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurBeige
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeS
Bouwjaar2016
Km stand50.500 km
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurBeige
Gewicht1865 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud2997
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Topsnelheid254 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

20 inch Macan SportDesign wiel
75 liter brandstoftank
All-seasonbanden voor 20 inch lichtmetalen wielen
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Comfort Memory Pakket (14-voudig verstelbaar)
Dakreling inclusief daklijsten in aluminiumlook mat (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Geen modelaanduiding
Interieurpakket geborsteld aluminium
Koplampsproeiers
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Panoramadaksysteem
ParkAssistent voor en achter
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Porsche Connect Plus
Privacybeglazing
Rokerspakket
Stoelverwarming voorin en achterin
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.