Porsche Macan S

Porsche Macan S
Prijs€ 69.750,-
TypeS
Bouwjaar2014
Km stand81.900 km
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid254 km/h
Kenteken6-XJL-32
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeS
Bouwjaar2014
Km stand81.900 km
Kenteken6-XJL-32
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1840 kg
APK19-08-2020
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2997
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Topsnelheid254 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

21-inch 911 Turbo Design wielen
75 liter brandstoftank
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
BOSE® Surround Sound System
Comfort Memory Pakket (14 voudig verstelbaar)
Cruise control
Elektrische trekhaak
Exterieurpakket zwart hoogglans
HomeLink® (afstandsbediening garagedeur)
Interieurpakket carbon
Koplampreinigingssysteem
Licht comfort pakket
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Panoramadaksysteem
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatie
Porsche Entry & Drive
Porsche embleem op hoofdsteunen voor en achter
Rijstrookwisselhulp (SWA)
Servotronic
Stoelverwarming voorin en achterin
Telefoonmodule
Vloermatten
Zijairbags achterin
bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
geluid- en warmtewerende beglazing
zelfdimmende buiten- en binnenspiegels

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Verkoop Adviseur Classic / Buitendienst

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.