Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS
Prijs€ 107.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2018
Km stand24.900 km
Motorvermogen362 pk (266 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid256 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurKarmijnrood
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 107.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2018
Km stand24.900 km
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurKarmijnrood
Interieur kleurZwart
Gewicht1895 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud2997
Motorvermogen362 pk (266 kW)
Topsnelheid256 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Porsche opties:

18 inch opvouwbaar reservewiel onder bagageruimtebodem
75 liter brandstoftank
Adaptieve Sportstoelen met Comfort Memory Pakket (18-voudig verstelbaar)
BOSE® Surround Sound System
Cruise control met afstandsregeling
Dakreling inclusief daklijsten in zwart. (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Digitale radio
Interieur voorverwarming
LED koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Licht comfort pakket i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Maximumsnelheid herkenning o.b.v. camerabeelden
Panoramadaksysteem
ParkAssistent voor en achter inclusief camera en Surround View
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Porsche Connect Plus
Privacybeglazing
Rijstrookwisselhulp en rijstrook waarschuwingssysteem
Rokerspakket
Stoelverwarming voor- en achterin
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten
Zelfdimmende buiten- en binnenspiegels i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.