Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS
Prijs€ 79.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2016
Km stand23.500 km
Motorvermogen360 pk (265 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid256 km/h
KentekenJP-424-N
BrandstofBenzine
Exterieur kleurCarrarawit
Interieur kleurAgaatgrijs
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 79.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2016
Km stand23.500 km
KentekenJP-424-N
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurCarrarawit
Interieur kleurAgaatgrijs
Gewicht1870 kg
APK21-05-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2997
Motorvermogen360 pk (265 kW)
Topsnelheid256 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

75 liter brandstoftank
BOSE® Surround Sound System
Dakreling inclusief daklijsten in zwart. (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Licht comfort pakket
ParkAssistent voor en achter
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule …
Privacybeglazing
Stoelverwarming voor
Vloermatten

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.