Porsche Macan

Porsche Macan
Prijs€ 94.750,-
Bouwjaar2018
Km stand6.500 km
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Acceleratie (100km/h)7.0s
Topsnelheid229 km/h
KentekenTZ-512-H
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 94.750,-
Bouwjaar2018
Km stand6.500 km
KentekenTZ-512-H
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1745 kg
APK16-11-2022
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud1984
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Topsnelheid229 km/h
Acceleratie (100km/h)7.0s

Bijzonderheden

21 inch 911 Turbo Design wiel
75 liter brandstoftank
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
BOSE® Surround Sound System
Bi-Xenonkoplampen zwart inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Comfort Memory Pakket (14-voudig verstelbaar)
Cruise control met afstandsregeling
Dakreling inclusief daklijsten in zwart. (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Digitale radio
Dorpellijsten geborsteld aluminium
Elektrische uitklapbare trekhaak
Exterieurpakket zwart hoogglans
Getinte led-achterlichten met adaptief remlicht
Koplampsproeiers
Licht comfort pakket i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Maximumsnelheid herkenning o.b.v. camerabeelden
Multifunctioneel stuur met stuurwielverwarming
Panoramadaksysteem
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Porsche Connect Plus
Porsche Entry & Drive
Porsche embleem op hoofdsteunen voorin
Privacybeglazing
Sport Chrono pakket
Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart
Stoelverwarming voor
Stuurbekrachtiging Plus
Stuurcode modelaanduiding in afwijkende kleur
Vloermatten
Zelfdimmende buiten- en binnenspiegels i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.