Porsche Macan

Porsche Macan
Prijs€ 102.750,-
Bouwjaar2019
Km stand10.000 km
Motorvermogen245 pk (180 kW)
Acceleratie (100km/h)7.0s
Topsnelheid225 km/h
KentekenZG-070-G
BrandstofBenzine
Exterieur kleurVulkaangrijs
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 102.750,-
Bouwjaar2019
Km stand10.000 km
KentekenZG-070-G
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurVulkaangrijs
Interieur kleurZwart
Gewicht1770 kg
APK23-05-2023
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud1984
Motorvermogen245 pk (180 kW)
Topsnelheid225 km/h
Acceleratie (100km/h)7.0s

Bijzonderheden

18 inch opvouwbaar noodwiel onder bagageruimtebodem
21 inch 911 Turbo Design wiel
75 liter brandstoftank
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Adaptieve luchtvering inclusief PASM
Apple CarPlay incl. Siri voice control
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
BOSE Surround Sound System
Comfortstoelen
Digitale radio
Interieurpakket pianolak zwart
Led-koplampen inclusief PDLS Plus
Opbergvakkenpakket
Panoramadaksysteem
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Porsche embleem op hoofdsteunen
Privacybeglazing
Rokerspakket
Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
Sport Chrono Pakket
SportDesign buitenspiegels
SportDesign side skirts
Sporteindpijpen zwart
Stoelverwarming voor
Stuurbekrachtiging Plus
Verkeerstekenherkenning
Verwarmbare voorruit
Vloermatten

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.