Porsche Cayman Black Edition

Porsche Cayman Black Edition
Prijs€ 52.750,-
TypeBlack Edition
Bouwjaar2016
Km stand66.000 km
Motorvermogen275 pk (202 kW)
Acceleratie (100km/h)5.6s
Topsnelheid264 km/h
KentekenJB-382-J
BrandstofBenzine
Exterieur kleurBasaltzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 52.750,-
TypeBlack Edition
Bouwjaar2016
Km stand66.000 km
KentekenJB-382-J
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren3
Exterieur kleurBasaltzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1335 kg
APK17-07-2021
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2706
Motorvermogen275 pk (202 kW)
Topsnelheid264 km/h
Acceleratie (100km/h)5.6s

Bijzonderheden

20 inch Carrera Classic wiel
Bi-xenon koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
ParkAssist voor en achter
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegel met geïntegreerde regensensor
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatie
Sound Package Plus
Telefoonvoorbereiding
2-zone automatische airconditioning
Stoelverwarming
SportDesign stuurwiel
Porsche embleem op hoofdsteunen
Cruise Control
Glanzende sierlijsten
Online services
Porsche Doppelkupplung (PDK
Vloermatten

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.