Porsche 911 Turbo

Porsche 911 Turbo
Prijs€ 136.750,-
Prijs ex BPM€ 130.850,-
Type911 Turbo
Bouwjaar2015
Km stand43.700 km
Motorvermogen521 pk (383 kW)
Acceleratie (100km/h)3s
Topsnelheid315 km/h
KentekenGB-757-P
BrandstofBenzine
Exterieur kleurMahonie
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 136.750,-
Prijs ex BPM€ 130.850,-
TypeTurbo
Bouwjaar2015
Km stand43.700 km
KentekenGB-757-P
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurMahonie
Interieur kleurZwart
Gewicht1640 kg
APK10-04-2021
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud3800
Motorvermogen521 pk (383 kW)
Topsnelheid315 km/h
Acceleratie (100km/h)3s

Bijzonderheden

Porsche opties:

Adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Bekleding stuurkolom leder
Cruisecontrole
HomeLink® (garagedeuropener)
Indicatie maximale snelheid
Licht-Design Pakket
Online service
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Porsche Dynamic Light System met LED verlichting
Porsche Entry & Drive
Rokerspakket
Servotronic
Sport Chrono Pakket Plus
SportDesign spiegels in exterieurkleur gespoten
Stoelventilatie
Stoelverwarming
Telefoonmodule
Vloermatten
Wielnaafafdekkingen

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

New Arrivals