Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3
Prijs€ 109.750,-
TypeGT3
Bouwjaar2009
Km stand51.400 km
Motorvermogen436 pk (321 kW)
Acceleratie (100km/h)4.1s
Topsnelheid312 km/h
KentekenZP-647-F
BrandstofBenzine
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 109.750,-
TypeGT3
Bouwjaar2009
Km stand51.400 km
KentekenZP-647-F
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1370 kg
APK03-07-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3797
Motorvermogen436 pk (321 kW)
Topsnelheid312 km/h
Acceleratie (100km/h)4.1s

Bijzonderheden

Porsche opties:

Bi-xenon koplampen
Getinte baan op voorruit
Sport Chrono Pakket Plus
Lichtgewicht kuipstoelen
Veiligheidsgordels in Indisch Rood
Voetsteun in Sportlook
Vloermatten
Porsche Communication Management (PCM) including extended navigation module
Telefoonmodule

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.