Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3
Prijs€ 99.750,-
TypeGT3
Bouwjaar2007
Km stand55.000 km
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Acceleratie (100km/h)4.0s
Topsnelheid310 km/h
KentekenNX-311-V
BrandstofBenzine
Exterieur kleurCarrerawit
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 99.750,-
TypeGT3
Bouwjaar2007
Km stand55.000 km
KentekenNX-311-V
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurCarrerawit
Interieur kleurZwart
Gewicht1370 kg
APK11-05-2019
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Aantal versnellingen6
Motorinhoud3600
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Topsnelheid310 km/h
Acceleratie (100km/h)4.0s

Bijzonderheden

Onderhouds historie:
12-2008 onderhoud Porsche Centrum bij 9.508 km
04-2010 onderhoud Porsche Centrum bij 18.864 km
04-2012 onderhoud Porsche Centrum bij 31.360 km
03-2014 onderhoud Porsche Centrum bij 43.226 km
02-2017 onderhoud Porsche Centrum Eindhoven bij 47.542 km

Porsche opties:
Cruisecontrole
Groene baan
Sport chrono pakket Plus
Telefoonmodule voor PCM
Lightweight bucket seats
Porsche Communication Management (PCM) including navigation module
Bi-Xenon verlichting
.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.