Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera
Prijs€ 69.750,-
TypeCarrera
Bouwjaar2000
Km stand48.200 km
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid280 km/h
Kenteken06-FL-JT
BrandstofBenzine
Exterieur kleurZwart uni
GarantiePorsche Youngtimer & Classic Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeCarrera
Bouwjaar2000
Km stand48.200 km
Kenteken06-FL-JT
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurZwart uni
Gewicht1295 kg
APK21-04-2018
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3387
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Topsnelheid280 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Dit exemplaar werd door ons nieuw geleverd in april 2000, op speciaal verzoek van de klant werd deze 996 af fabriek door Porsche AG voorzien van een GT3 pakket.
Een absoluut liefhebbers exemplaar, voorzien van: originele fabriekslak, een keurig lederen interieur en uiteraard zijn de originele instructieboekjes en het afgestempelde onderhoudsboekje aanwezig.

Porsche opties:

Achterruitwisser
Actief koolfilter
Aërokit Boxster
Airbag, bestuurder en passagier
Automatische klimaatregeling
Boordcomputer
CD-opbergvak
CD-radio "Porsche CDR 22"
Cijferbladen combi-instrument aluminiumkleurig
Derde remlicht
Diefstalbeveiliging
Elektrische buitenspiegels
Elektrische raambediening
Geheel leren interieur
HiFi Pakket
Koplampreiniging (SRA)
Leren sportstoelen, links/rechts
Leren stoelen
Litronic koplampen
Porsche Stability Management (PSM)
Schakel-/handremhendel leer/aluminium
Sportbeugel
Sterkere accu
Verlichte make-up spiegels in zonnekleppen
Voorruit met groene baan
Zij-airbags (POSIP)
18" SportDesign velg
3-spaaks stuur
6-versnelllingsbak

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Verkoop Adviseur Classic / Buitendienst

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.