Porsche 911 Carrera Black Edition

Porsche 911 Carrera Black Edition
Prijs€ 99.750,-
TypeCarrera Black Edition
Bouwjaar2015
Km stand31.000 km
Motorvermogen349 pk (257 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid287 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 99.750,-
TypeCarrera Black Edition
Bouwjaar2015
Km stand31.000 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1400 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud3436
Motorvermogen349 pk (257 kW)
Topsnelheid287 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

20 inch Carrera S wiel
Elektrisch schuif-kanteldak (glas)
Indicatie maximale snelheid
LED koplampen ZWART inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Licht-Design Pakket
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Doppelkupplung (PDK
Privacy beglazing
Rokerspakket
Sport Chrono Pakket
SportDesign spiegels in exterieurkleur gespoten
Sportuitlaatsysteem
Stuurbekrachtiging Plus
Volledig elektrisch verstelbare sportstoelen (14-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Wiel gespoten in platinum (zijdeglans)
geen modelaanduiding
wielnaafafdekkingen in kleur

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.