Porsche 911 (997) GT3

Porsche 911 (997) GT3
Prijs€ 109.750,-
Type(997) GT3
Bouwjaar2007
Km stand35.000 km
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Acceleratie (100km/h)4.0s
Topsnelheid310 km/h
KentekenKG-871-Z
BrandstofBenzine
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurLeder zwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 109.750,-
Type(997) GT3
Bouwjaar2007
Km stand35.000 km
KentekenKG-871-Z
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurZwart
Interieur kleurLeder zwart
Gewicht1570 kg
APK05-10-2018
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Aantal versnellingen6
Motorinhoud3600
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Topsnelheid310 km/h
Acceleratie (100km/h)4.0s

Bijzonderheden

Prachtige Porsche 911 GT3 met zeer lage kilometerstand.

Service historie:
09-2007 aflevercontrole door Porsche Centrum
09-2009 onderhoud door Porsche Centrum bij 7.566 km
09-2011 onderhoud door Porsche Centrum bij 12.971 km
10-2013 onderhoud door Porsche Centrum bij 16.136 km
08-2016 onderhoud door Porsche Centrum Eindhoven 20.567 km

Porsche opties:
Bi-Xenon verlichting
Getinte baan bovenin voorruit
Gordels in Indisch rood
Lichtgewicht kuipstoelen
Porsche Communication Management (PCM) including extended navigation module
Sport Chrono Pakket Plus
Telefoonmodule voor PCM
Vloermatten
Voetsteun in sportlook

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.