Porsche 911 (993) Carrera 4S

Porsche 911 (993) Carrera 4S
Prijs€ 94.750,-
Type(993) Carrera 4S
Bouwjaar1997
Km stand79.500 km
Motorvermogen286 pk (210 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid270 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurArktiszilver
Interieur kleurDonker blauw
GarantiePorsche Youngtimer & Classic Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 94.750,-
Type(993) Carrera 4S
Bouwjaar1997
Km stand79.500 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurArktiszilver
Interieur kleurDonker blauw
Gewicht1400 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Aantal versnellingen6
Motorinhoud3600
Motorvermogen286 pk (210 kW)
Topsnelheid270 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Niet alleen bij de introductie in 1995 maar ook nog vandaag-de-dag, het absolute topmodel van de 993 Carrera-serie: de Porsche 993 Carrera 4S! Dit betreft een origineel Italiaans geleverd exemplaar met slechts 79.500 km. Deze Carrera 4S is goed gedocumenteerd, de originele boorddocumentatie, afgestempeld onderhoudsboekje en een geboortecertificaat zijn aanwezig.

Deze 993 4S is uitgevoerd in de prachtige en veel gezochte kleur “Arktiszilver metallic” gecombineerd met een blauw vol lederen interieur, daarnaast is deze 4S voorzien van de volgende opties:
Achterruitwisser
Boordcomputer
Cruise control
Derde remlicht
Elektrisch verstelbare stoel, links
Elektrisch verstelbare stoel. rechts

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.