Porsche 911 3.6 Coupé RS America

Porsche 911 3.6 Coupé RS America
Prijs€ 109.750,-
Type3.6 Coupé RS America
Bouwjaar1993
Km stand98.068 km
Motorvermogen250 pk (184 kW)
BrandstofBenzine
Exterieur kleurGuard Red
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Youngtimer & Classic Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 109.750,-
Type3.6 Coupé RS America
Bouwjaar1993
Km stand98.068 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurGuard Red
Interieur kleurZwart
Gewicht1200 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3600
Motorvermogen250 pk (184 kW)

Bijzonderheden

Zeer unieke Porsche 911 3.6 Coupé RS America in uitzonderlijke staat.

Porsche besloot om van de 964 RS een geringe oplage te maken speciaal voor de Amerikaanse markt. Slechts 701 stuks rolden er van de band, iets dat deze RS America vandaag de dag tot een unieke verschijning maakt.

Porsche opties:
Airconditioning

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.