Porsche 718 Boxster GTS

Porsche 718 Boxster GTS
Prijs€ 94.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2018
Km stand18.990 km
Motorvermogen366 pk (269 kW)
Acceleratie (100km/h)4.1s
Topsnelheid290 km/h
KentekenSH-976-N
BrandstofBenzine
Exterieur kleurAgaatgrijs
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 94.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2018
Km stand18.990 km
KentekenSH-976-N
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurAgaatgrijs
Interieur kleurZwart
Gewicht1380 kg
APK03-04-2022
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2497
Motorvermogen366 pk (269 kW)
Topsnelheid290 km/h
Acceleratie (100km/h)4.1s

Bijzonderheden

Afdekplaat middenconsole carbon
Automatische airconditioning
BOSE® Surround Sound System
Bagagenet bij voetruimte passagier
Cruise control
Digitale radio
Donkere bi-xenon koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Interieurpakket GTS
Multifunctie en stuurwielverwarming …
PASM sportonderstel (-20 mm)
PORSCHE logo zwart gespoten
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule …
Porsche Connect Plus …
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Rokerspakket
Stoelverwarming
Stuurbekrachtiging Plus
Toerenteller in karmijnrood
Vloermatten
Voorruit met grijze band
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.