Porsche 911 Carrera S Cabriolet

Porsche 911 Carrera S Cabriolet
Prijs€ 198.249,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeCarrera S Cabriolet
Motorinhoud2981
TransmissieAutomaat
Motorvermogen451 pk (332 kW)
Acceleratie (100km/h)3,9s
Topsnelheid306 km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurDolomietzilver
Interieur kleurZwart stiksel krijt
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Bijzonderheden

Geen modelaanduiding
Led-koplampen inclusief PDLS Plus
SportDesign side skirts
Voorruit met grijze band
PORSCHE logo zwart
Sport Chrono Pakket
Sportuitlaatsysteem zwart
90 liter brandstoftank
PASM sportonderstel (-10 mm)
Stuurbekrachtiging Plus
20/21 inch Carrera Classic wiel
Naafdoppen met wapen in kleur
Licht Design Pakket
Rijstrookwisselhulp
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Sportstoelen, elektrisch verstelbaar
Stoelverwarming
Porsche embleem op hoofdsteunen
GT-sportstuurwiel
Opbergpakket
BOSE Surround Sound System
Digitale radio

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.