Porsche 718 Cayman GT4

Porsche 718 Cayman GT4
Prijs€ 171.553,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeCayman GT4
Motorinhoud4000
TransmissieHandgeschakeld
Motorvermogen420 pk (309 kW)
Acceleratie (100km/h)s
Topsnelheid km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurKrijt
Interieur kleurLeder/alcantara zwart met rood stiksel
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Bijzonderheden

HANDGESCHAKELDE 6-VERSNELLINGSBAK
Led-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
ParkAssist (achter) met achterruitrijcamera
PORSCHE logo zwart zijdeglans gespoten
Voorruit met grijze band
Wielen zijdeglans zwart gespoten
Sport Chrono Pakket
Cruise
control Climaatregeling
Stoelverwarming
Adaptieve sportstoelen Plus
Rokerspakket
Vloermatten
Navigatie incl. Porsche Connect
Stiksel contrasterend
Apple CarPlay

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.