Ons team

Management Team

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Martin van Os

After Sales Manager

+31 (0) 888 911 964
m.van.os@porschecentrumeindhoven.nl

Joan Damen

Hoofd Administratie

+31 (0) 888 911 902
j.damen@porschecentrumeindhoven.nl

Robert van Barneveld

Marketing Manager

+31 (0) 888 911 991
r.van.barneveld@porschecentrumeindhoven.nl

Majorie van Doorn

Manager Front-Office en Transport

+31 (0) 888 911 909
m.van.doorn@porschecentrumeindhoven.nl

Sales

Stefan van Oosterhout

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 996
s.van.oosterhout@porschecentrumeindhoven.nl

Rob Leenders

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 980
r.leenders@porschecentrumeindhoven.nl

Glenn Lebon

Verkoop Adviseur Approved / Classic

+31 (0) 888 911 993
g.lebon@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Xavier van Strien

Sales Support Zaterdag

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Lotte van de Wal

Marketing & Sales Support

+31 (0) 888 911 940
l.van.de.wal@porschecentrumeindhoven.nl

Siranoush Khatchatrian

Stagiair Marketing

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

After Sales

Maikel van der Heijden

Service Adviseur

+31 (0) 888 911 956
m.van.der.heijden@porschecentrumeindhoven.nl

Leon Retera

Service Adviseur

+31 (0) 888 911 944
l.retera@porschecentrumeindhoven.nl

Hans van Beekveld

Service Adviseur

+31 (0) 888 911 959
h.van.beekveld@porschecentrumeindhoven.nl

Chris van Hoek

Parts Manager

+31 (0) 888 911 917
c.van.hoek@porschecentrumeindhoven.nl

Jord Trum

Parts Adviseur

+31 (0) 888 911 987
j.trum@porschecentrumeindhoven.nl

Bart van der Donk

Parts Adviseur

+31 (0) 88 8 911 936
b.van.der.donk@porschecentrumeindhoven.nl

Nico Meeuwis

Garantiespecialist

+31 (0) 888 911 906
n.meeuwis@porschecentrumeindhoven.nl

Arno Leijten

Technisch Aftersales Manager

+31 (0) 888 911 930
a.leijten@porschecentrumeindhoven.nl

Peter Damen

Schademanager & Projecten

+31 (0) 88 8 911 968
p.damen@porschecentrumeindhoven.nl

Vincent Eijmberts

Voorman

+31 (0) 88 8 911 918
v.eijmberts@porschecentrumeindhoven.nl

Yoran Geerts

Voorman

+31 (0) 88 8 911 911
y.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Thomas van Halder

Diagnose Specialist

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Bert Boetzkes

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Bas van Vrede

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Peter van der Vorst

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Ton Smits

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Frank Michielsen

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Kevin van der Grint

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Egbert Schalks

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Rene Laurenssen

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Nick van Nunen

Aflevermonteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Ruben Boelen

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Leon van Poppel

Monteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Erik Bolwerk

Schademonteur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Bjorn Sparidans

ProTech Midden-Brabant

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Frans Heijink

ProTech Midden-Brabant

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Andrej Tomic

ProTech Midden-Brabant

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Marco van den Nieuwenhuijzen

Facilitair Medewerker zaterdag

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Gastvrouwen

Eline Heijboer

Gastvrouw / Receptioniste

+31 (0) 888 911 911
e.heijboer@porschecentrumeindhoven.nl

Ellen van den Heuvel

Gastvrouw / Receptioniste

+31 (0) 888 911 911
e.van.den.heuvel@porschecentrumeindhoven.nl

Kristy van Akere

Gastvrouw / Receptioniste

+31 (0) 888 911 911
k.van.akere@porschecentrumeindhoven.nl

Bibi van der Putten

Gastvrouw / Receptioniste

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Back Office

Maud Quanjel

Verkoop Administratie

+31 (0) 43 8000 911
m.quanjel@porschecentrummaastricht.nl

René van de Pol

Administratie

+31 (0) 888 911 904
r.van.de.pol@porschecentrumeindhoven.nl

Ine van der Zanden

Administratie

+31 (0) 888 911 901
i.van.der.zanden@porschecentrumeindhoven.nl

Iris den Teuling

Administratie

+31 (0) 888 911 911
i.den.teuling@porschecentrumeindhoven.nl

Logistiek

Bert Methorst

Chauffeur

+31 (0) 88 8 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Rene van Heeswijk

Chauffeur

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Joep Sneeboer

Chauffeur

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl

Rinus van der Looij

Chauffeur (ZZP'er)

+31 (0) 888 911 911
info@porschecentrumeindhoven.nl